Jako zespół lingwistów i doświadczonych tłumaczy, którzy z radością podejmują się nowych wyzwań, oferujemy naszym klientom prywatnym i instytucjonalnym od ponad dwudziestu lat usługi przekładu z języka polskiego na języki obce i z języków obcych na język polski. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić, że wszystkie zlecenia wykonywane są z zachowaniem najwyższej jakości, staranności i terminowości. Zaufanie i zadowolenie naszych Klientów potwierdza te walory i stanowi dla nas najlepszą nagrodę. Nasze motto „zero reklamacji” pomaga nam utrzymać wysokie standardy przy atrakcyjnych cenach usług.

Rokrocznie oddajemy naszym Klientom tysiące stron tłumaczeń. To wynik rzetelnej pracy całego współpracującego z nami od lat zespołu sprawdzonych, niezawodnych tłumaczy o odpowiednich kwalifikacjach językowych i merytorycznych. Współpracujemy z tłumaczami w całej Europie, realizując zlecenia w różnych kombinacjach językowych dla klientów z Polski i zagranicy.

Naszą wysoką pozycję na rynku usług tłumaczenia potwierdzają:

© 2021 by Biuro Tłumaczeń i Wydawnictw Kamila Jędrzycka sp. j. | Created by pear interactive | Zarządzaj plikami cookies